آخرین اخبار

روش های مختلف تهیه مجموعه روایت براده ها

به روش های مختلفی می توانید مجموعه روایت براده ها را تهیه کنید از قبیل: تماس تلفنی، ارسال پیامک، مراجعه حضوری به نمایندگی های فروش. جهت اطلاعات بیشتر و دقیق تر، ادامه خبر را ببینید

روایت براده ها

شروع جاذبه مغناطیس حسینی در روز اربعین است(مقام معظم رهبری)

همراه و همنوا می‌شویم با سیل خروشان زائران کربلای معلی، که هریک با دلی داغدیده از ماتم حسین(ع) و سرشار شور و مستی از زیارت شش‌گوشه، با پای پیاده عازم دیار نینوایند... . راستی این چه جاذبه‌ایست؟! جابر بن عبدالله را از مدینه بلند می‏کند و به کربلا می‏کشد. این، همان مغناطیسی است که امروز هم با گذشت قرن های متمادی، در دل من و شماست(مقام معظم رهبری) امروز چه کسی باور می‌کند که پس از گذشت هزاران سال، میلیون‌ها زائر مخلص، با پای پیاده از نجف، شهر امیرالمومنین(ع)، عازم دیار حسین(ع) و یارانش می‌شوند؟ راستی این چه جاذبه‌ایست؟! این چه شور و عشقی است که جوانان اروپایی را از آن‌سوی این کره خاکی بلند می‌کند و به کربلا می‌کشاند؟ می‌گویند دین اسلام دین غم و گریه و ماتم و زاری‌ست! راست می‌گویند آنانکه سرور ملت پابرهنه را در مسیر پیاده‌روی نمی‌بینند! نمی‌بینند که چگونه ملت اربعین، سرمستانه پا در مسیر یار گذاشته‌اند و مردم کریم و شریف عراق چگونه هرچه دارند را به پای اینان ریخته‌اند؛ افسوس که نمی‌دانند عشق به حسین(ع)، فکر به حسین(ع) و قدم نهادن در مسیر حسین(ع) خودش ضد افسردگی است!

مجموعه 3جلدی روایت براده ها

توضیحات این مجموعه شامل سه کتاب می باشد : دفتر اول: او یافت مرا! (سفرنامه پیاده روی اربعین+کمی مزاح!) ، دفتر دوم: سید «من» حسینی (روایتی از فتح من در پیاده روی کربلا) ، دفتر سوم: این است. آن نیست (روایت های داستانی از دنیای اربعین).

امام خامنه ای

شروع جاذبه‌ی مغناطیس حسینی، در روز اربعین است. جابربن‌عبداللَّه را از مدینه بلند می‌کند و به کربلا می‌کشد. این، همان مغناطیسی است که امروز هم با گذشت قرن‌های متمادی، در دل من و شماست. کسانی که معرفت به اهل‌بیت دارند، عشق و شور به کربلا همیشه در دلشان زنده است. این از آن روز شروع شده است.